החלה ההרשמה למעונות לשנת תשפ``א

הורים יקרים,
ברוכים הבאים לתהליך הרישום למעונות היום של אמונה!
המעונות והצוות המסור, מוכנים וערוכים לקבל את ילדכם בטיפול מיומן, חם ואוהב.
לפניכם פירוט תהליך ההרשמה. בסופו יהיה ניתן ליצור קשר לשאלות נוספות, במידת הצורך

הרישום לשנת הלימודים התשע”ח מתבצע באמצעות פנייה ישירה אל מנהלת המעון הסמוך לביתכם לחצו כאן לרשימת המעונות ופרטי הקשר של המנהלות

לסימולטור זכאות לסבסוד מטעם משרד העבודה והרווחה לחצו כאן

גילאי הילדים

למעון/משפחתון בעל סמל, יתקבלו: ילדים אשר נולדו החל מ- 01.01.2015 ואשר גילם אינו נמוך מששה חודשים. ילדים בגילאי 3-6 חודשים יוכלו להתקבל בכפוף להצגת אישור רפואי כנדרש. ילדים אשר נולדו בין התאריכים: 31.07.2013-31.12.2014 ורופא או פסיכולוג מהמכון להתפתחות הילד אישר כי הם ``מעוכבי התפתחות`` ביחס לגילם ומומלץ להשאירם שנה נוספת במעון/משפחתון.

איפה נרשמים?

רישום למעונות - במעונות עצמם – אצל מנהלת המעון. להורים - שימו לב יש לקחת טופס אישור על הרשמה חתום על ידי מנהל/ת המעון או רכז/ת המשפחתונים. טופס זה ישמש אתכם בכל פנייה למשרד במהלך השנה. לתשומת לב ההורים! מעון או משפחתון אינו מורשה לסרב לביצוע הרשמה, מכל סיבה שהיא, לרבות בשל עודף ביקוש.

שאלון הרשמה

יש למלא שאלון הרשמה של משרד העבודה והרווחה, לצורך רישום הילד במערכת הממוחשבת של המשרד, וזאת כתנאי לקבלת הילד למעון. את שאלוני ההרשמה ניתן לקבל אצל מנהלת המעון ו/או באמצעות אתר האינטרנט של משרד העבודה ורווחה

ועדות קבלה

שימו לב: במעונות יום ו/או משפחתונים בהם מספר הנרשמים גבוה מהתפוסה המאושרת (ובמעונות בהם התגלתה חריגה מתפוסה מאושרת בשנת תש``ף), תתקיים ועדת קבלה, בהתאם לנוהל ועדות הקבלה שיקבע על ידי משרד העבודה והרווחה.

צרו קשר


Please leave this field empty.

היו חברים שלנו

הצהרת נגישות

אנו עושים כמיטב יכולתינו בכדי להנגיש את האתר לכלל הגולשים. להצהרת הנגישות לחצו כאן
//